Pepřový zábal

LUXUSNÍ PEPŘOVÝ ZÁBAL - cca 2,5-3 hodiny (celulitida, zpevnění, regenerace, detoxikace, posílení organismu, redukce vrásek, aromaterapie)

- při proceduře se používají 2 druhy masážních technik (ruční a přístrojová lymfatická masáž a masáž na odblokování). 
Doporučení: na všechny typy celulitidy, relaxace, aroma masáž, uvolnění, působí na nervový systém, prokrvuje, pepřová voda vhodná na lupenku, posiluje metabolismus, odvádí toxiny, očišťuje, viditelně redukuje vrásky.

Pepřová voda z Mrtvého moře, přirozený koncentrát mořských elementů. Vyživuje a obohacuje tělo 21 přírodními minerály, z nich 12 minerálů není obsaženo v žádné jiné vodě. Hydratuje pokožku, zanechává ji jemnou, hebkou a vláčnou a zpomaluje její proces stárnutí. Nedoporučujeme používat do otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku.

Pepřový peeling obsahuje sůl Mrtvého moře, nasycuje organismus minerály, do hloubky čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky a obnovuje strukturu kůže, má vynikající revitalizační schopnosti, které pleť regenerují, hluboce vyživují, vysoce hydratují a přispívají k její celkové obnově. Díky éterickým olejům působí také jako aromaterapie a při používání silně prokrvuje. 

Bíla hlína s pepřovým sérem je exkluzivní směs bílé hlíny, mořské vody a přírodních látek, které působí proti celulitidě, regenerují a tonizují pokožku. Podobně jako jiné druhy hlíny má kaolín remineralizační, absorpční a očišťující účinky. Nejlepší je využívat tuto hlínu v anticelulitidních procedurách, díky jejím schopnostem oživit biologické procesy, povzbudit krevní oběh, vstřebávat o odvádět toxiny z epidermu pomocí hloubkového čištění.

Drenážní olej odvodňuje, stimuluje lymfu a pomáhá její detoxikaci. Doporučuje se ke všem zeštíhlujícím, detoxikačním procedurám, zejména tam, kde je odtok lymfy zastaven. Zbavuje otoků a brání vzniku pomerančové kůže. Vylepšuje postavu.

Pepřový aroma krém - jeho příjemná vůně pepře navozuje zároveň psychické uvolnění, působí proti stresu a má aromaterapeutické účinky, prospívá blahodárně pokožce – posiluje jí a tonizuje, obsahuje éterické oleje z citrusu, levandule a výtažky pepře, majoránky, květinový extrakt a mandlový olej, stabilizuje přirozený kožní film a obnovuje ochrannou bariéru pokožky, zabraňuje poškození pokožky volnými radikály. Po použití pokožka zůstává nádherně provoněná, je hydratovaná, zvláčněná a zjemněná.

Tato procedura je vhodná i pro klienty s vysokým krevním tlakem (pepř upravuje tlak) a s křečovýmy žílami (lehká masáž nohou). Naopak není vhodná pro těhotné ženy a pro nemocné se štítnou žlázou. Nedoporučujeme používat na otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku. Zábal je možné absolvovat pouze 1x měsíčně! 

  • pepřový aroma peeling celého těla s mateřskou pepřovou vodou
  • očištění peelingu
  • zábal z unikátní bílé mořské hlíny s pepřovým sérem
  • očištění zábalu
  • sérum proti celulitidě/drenážní sérum
  • závěrečná vyživující a zpěvňující péče aroma pepřovým krémem
  • otevření lymfatického systému
  • přístrojová lymfodrenáž 30 minut

Cena: 1.899 Kč