KOLAGENOVÉ ZÁBALY - ČOKOLÁDA NEBO MED

1. EXLUZIVNÍ ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL S KOLAGENEM A JOGURTEM - cca 2,5 - 3 hodiny - (výživa, regenerace, elasticita, aromateraie, hydratace, obnova budněčného metabolismu)

Tato úžasná procedura trvá cca 3 hodiny a zahrnuje i ošetření IR TUNELEM, kterým se zapracuje kolagen do oblasti bříška a boků. 
 
- tělový peeling s vůní jasmínu, cukru a mořské soli, obnovuje buněčnou soustavu, celkově zlepšuje kvalitu pokožky a obnovu ji. 

- IR TUNEL 20 minut - zapracování čistého kolagenu do oblasti bříška a boků. Kolagenové sérum slouží jako prevence a zpomalení vzniku vrásek a jemných linek. Složka je obohacená o 2% mořský elastin - silný bio aktivní prvek, který zajišťuje syntézu elastinu a kolagenu, stejně tak 2% kyselina hayluronová, která působí jako výkonné zvlhčovadlo, efektivně chrání pokožku před škodami způsobenými stárnutím pleti. Doplňuje, zlepšuje pevnost a elasticitu pokožky a chrání ji před štiplavými vnějšími činiteli. Navíc zjemňuje texturu pokožky a odstraňuje vrásky a nerovnosti.

- celotělový zábal kolagen, čokoláda, jogurt, mandlový olej.  Tento zábal je dokonalou výživou, antioxidací, liftingem, zvyšuje elasticidu, aromaterapie - lákavá vůně čokolády stimuluje přírodní uvolňování endorfinů a navozuje tak příjemný pocit blahobytu a štěstí.   Čokoláda určená k zábalu je vyrobena z čisté čokoládové pasty, bohatá na polyfenoly a tanin, které zlepšují dokonalý antioxidační účinek a olej ze sladké mandle s elastizačními a vyživujícími účinky.

- nanesení séra proti celulitidě 

- závěrečná péče, aplikace čokoládového krému. Bohatý tělová krém vyvinutý se směsí vyživujících a elastizačních ingrediencí, které zlepšují texturu pleti a bojují s dehydratací a vysušenou pokožkou. Obsahuje kakaové máslo, které hluboce vyživuje pokožku díky vysokému obsahu vitaminu E a chrání pokožku před volnými radikály a jejich škodami a  olej ze sladké mandle, který je bohatý na nenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, vitamin B a E, zlepšuje pružnost pokožky a její barevný tón. Lákavá vůně kakaa a vanilky působí na neurokosmetické úrovni, stimuluje uvolňování endorfinů a vábí smysly, čímž navozuje příjemný pocit blahobytu.

Cena zábalu 2.299 Kč

2. EXLUZIVNÍ MEDOVÝ ZÁBAL S KOLAGENEM A JOGURTEM - cca 2,5 - 3 hodiny - (hydratace, výživa, detoxikace, remineralizace, hydratace, obnova budněčného metabolismu, zabraňuje stárnutí)
 
Tato úžasná procedura trvá cca 3 hodiny a zahrnuje i ošetření IR TUNELEM, kterým se zapracuje kolagen do oblasti bříška a boků. 
tělový peeling s vůní jasmínu, cukru a mořské soli, obnovuje buněčnou soustavu, celkově zlepšuje kvalitu pokožky a obnovu ji. 

IR TUNEL 20 minut - zapracování čistého kolagenu do oblasti bříška a boků. Kolagenové sérum slouží jako prevence a zpomalení vzniku vrásek a jemných linek. Složka je obohacená o 2% mořský elastin - silný bio aktivní prvek, který zajišťuje syntézu elastinu a kolagenu, stejně tak 2% kyselina hayluronová, která působí jako výkonné zvlhčovadlo, efektivně chrání pokožku před škodami způsobenými stárnutím pleti. Doplňuje, zlepšuje pevnost a elasticitu pokožky a chrání ji před štiplavými vnějšími činiteli. Navíc zjemňuje texturu pokožky a odstraňuje vrásky a nerovnosti. 

- celotělový zábal kolagen, med a jogurt.  Tento zábal je dokonalou antioxidací a omlazení,regenerací, výživou, remineralizací, zabraňuje stárnutí  - kosmetický med se sladkým pomerančem hydratuje, obnovuje, hluboce vyživuje pokožku a zanechává ji hladkou, kompaktní a hedvábnou a zabraňuje stárnutí kůže. Med se vždy používá v kosmetice pro jeho změkčující, regenerační (pro povrchové buňky kůže), výživné a ochranné vlastnosti, dodává kůži minerály, zvyšuje mikrocirkulaci s velkými výsledky vyvažování.

- nanesení séra proti celulitidě 

- závěrečná péče, aplikace arganového krému. Arganový omlazující tělový krém je ideální pro suchou a nesjednocenou pokožku. Pokožka je po něm hedvábná, zjemněná a hydratovaná s příjemnou vůní květů plumérie. Tento krém byl navržen pro prevenci a boj s předčasným stárnutím pleti. Udržuje pokožku zdravou a mladistvou. 5% čistý arganový olej chrání pokožku před škodlivými volnými radikály a zpomaluje vznik povislé kůže. Díky synergické kombinaci 5% sojového oleje a 1% vitamínu E efektivně vyrovnává ztrátu hydratace a zanechává pokožku pevnou a poddajnou. Výsledkem je tedy zjemněná, rozzářená, měkká a tonizovaná pleť. Květinové lístky plumérie hýčkají pokožku svou svůdnou vůní a poskytují pocit blahobytu.

Cena zábalu 2.199 Kč

 

Doporučujeme zakoupit speciální čokolodávý nebo arganový krém i pro domácí použití, abyste prodloužili účinek samotného zábalu, stejně tak kolagenový nápoj - 20 denní kúra.

KONTRAINDIKACE:
  • alergie
  • virové onemocnění
  • zánět či poškození kůže
  • těhotenství
  • karcinogenní onemocnění
  • nervové onemocnění
  • mozková výduť